Moderne stookolieketel met zonthermie

St. Saveur

Installatie

Nieuwe moderne stookolieketel met zonthermie

In deze woning werd de verwarming gemoderniseerd met een condenserende stookolie type SolvisBen.

De SolvisBen is een buffer van 230 liter die opgewarmd wordt met hoog performante en condenserende stookoliebrander die ondersteund kan worden met andere technieken zoals warmtepomp, zonthermie, houtkachel, ect.

In dit project is de SolvisBen gecombineerd met 2 zonthermische collectoren met een totaal oppervalk van 5m².

De volledige installatie kan opgevolgd worden en aangestuurd via de Solvis Portal App. Ook de volledige opbrengst en historiek kan hiermee gelogd worden. Op volgende webpagina kan je een Demo bekijk van het SolvisPortal platform: www.SolvisPortal.de

Wist je dat je recht hebt op een premie tot wel 2750€ voor de investering in een zonthermische installaties?

Heb jij ook een verwarmingsinstallatie die dringend aan vervanging toe is?

Laat hier je gegevens achter en we contacteren je spoedig:

  • Wil je graag extra informatie toevoegen aan je bericht? Heb je foto’s of een grondplan dat je kunt toevoegen? Laad ze hier gerust op. Hoe meer wij weten, hoe beter we op je vraag kunnen antwoorden.
    Max. file size: 256 MB.
Terug naar het overzicht
Contacteer ClimaWays BVBA

HEB JE NOG VRAGEN OF HEB JE EXTRA INFORMATIE NODIG?

Heb je niet gevonden wat je zocht? Laat het ons weten en wij helpen je graag verder.